Za posjetitelje Festivala Pušipela – URBANOVO 2017. koji će se održavati u školskoj dvorani u Štrigovi od 19. do 21. svibnja 2017. godine, organizator je u suradnji s međimurskim autobusnim prijevoznicima osigurao prijevoz na relaciji Prelog-Čakovec-Štrigova i natrag.

Cijena povratne karte je i više nego popularna te za posjetitelje koji putuju iz Preloga do Štrigove i natrag iznosi 40,00 kn, a za posjetitelje iz Čakovca do Štrigove i natrag samo 20,00 kn.

Termine polazaka URBANOVO BUS-a iz Preloga i Čakovca do Štrigove, kao i termine sigurnog povratka u večernjim, odnosno noćnim satima, možete pronaći na www.urbanovo.hr kao i putem facebook-a.

VOZNI RED URBANOVO BUS

 

PETAK 19.05.2017.

 

URBANOVO BUS POLAZAKURBANOVO BUS POVRATAK
16:15PRELOG STANICA CENTAR21:5723:5701:57
16:19ČEHOVEC21:5323:5301:53
16:21SVETI JURAJ U TRNJU21:5123:5101:51
16:23DONJI PUSTAKOVEC21:4923:4901:49
16:28PALOVEC21:4423:4401:44
16:30MALA SUBOTICA21:4223:4201:42
16:34ŠTEFANEC21:3823:3801:38
16:37IVANOVEC21:3523:3501:35
16:40G. PUSTAKOVEC21:3223:3201:32
16:45ČAKOVEC KOLODVOR21:3023:3001:30
16:48ŠENKOVEC21:2723:2701:27
16:49ŠENKOVEC 121:2623:2601:26
16:52BREZJE21:2323:2301:23
16:54LOPATINEC21:2123:2101:21
16:56SV. JURAJ NA BREGU21:1923:1901:19
16:59VUČETINEC21:1623:1601:16
17:01PLEŠKOVEC21:1423:1401:14
17:02DRAGOSLAVEC21:1323:1301:13
17:04VUKANOVEC21:1123:1101:11
17:06PREKOPA21:0923:0901:09
17:11ŽELEZNA GORA21:0423:0401:04
17:15ŠTRIGOVA OSNOVNA ŠKOLA

(URBANOVO STATION)

21:0023:0001:00
17:20ŠTRIGOVA STANICA CENTAR21:0523:0501:05

 

 

SUBOTA 20.05.2017.

 

URBANOVO BUS POLAZAKURBANOVO BUS POVRATAK
12:4514:3016:15PRELOG STANICA CENTAR21:5723:5701:57
12:4914:3416:19ČEHOVEC21:5323:5301:53
12:5114:3616:21SVETI JURAJ U TRNJU21:5123:5101:51
12:5314:3816:23DONJI PUSTAKOVEC21:4923:4901:49
12:5814:4316:28PALOVEC21:4423:4401:44
13:0014:4516:30MALA SUBOTICA21:4223:4201:42
13:0414:4916:34ŠTEFANEC21:3823:3801:38
13:0714:5216:37IVANOVEC21:3523:3501:35
13:1014:5516:40G. PUSTAKOVEC21:3223:3201:32
13:1515:0016:45ČAKOVEC KOLODVOR21:3023:3001:30
13:1815:0316:48ŠENKOVEC21:2723:2701:27
13:1915:0416:49ŠENKOVEC 121:2623:2601:26
13:2215:0716:52BREZJE21:2323:2301:23
13:2415:0916:54LOPATINEC21:2123:2101:21
13:2615:1116:56SV. JURAJ NA BREGU21:1923:1901:19
13:2915:1416:59VUČETINEC21:1623:1601:16
13:3115:1617:01PLEŠKOVEC21:1423:1401:14
13:3219:1717:02DRAGOSLAVEC21:1323:1301:13
13:3415:1917:04VUKANOVEC21:1123:1101:11
13:3615:2117:06PREKOPA21:0923:0901:09
13:4115:2617:11ŽELEZNA GORA21:0423:0401:04
13:4515:3017:15ŠTRIGOVA OSNOVNA ŠKOLA

(URBANOVO STATION)

21:0023:0001:00
13:5015:3517:20ŠTRIGOVA STANICA CENTAR21:0523:0501:05

 

 

NEDJELJA 21.05.2017.

 

URBANOVO BUS POLAZAKURBANOVO BUS POVRATAK
12:4514:3016:15PRELOG STANICA CENTAR21:5723:57 
12:4914:3416:19ČEHOVEC21:5323:53 
12:5114:3616:21SVETI JURAJ U TRNJU21:5123:51 
12:5314:3816:23DONJI PUSTAKOVEC21:4923:49 
12:5814:4316:28PALOVEC21:4423:44 
13:0014:4516:30MALA SUBOTICA21:4223:42 
13:0414:4916:34ŠTEFANEC21:3823:38 
13:0714:5216:37IVANOVEC21:3523:35 
13:1014:5516:40G. PUSTAKOVEC21:3223:32 
13:1515:0016:45ČAKOVEC KOLODVOR21:3023:30 
13:1815:0316:48ŠENKOVEC21:2723:27 
13:1915:0416:49ŠENKOVEC 121:2623:26 
13:2215:0716:52BREZJE21:2323:23 
13:2415:0916:54LOPATINEC21:2123:21 
13:2615:1116:56SV. JURAJ NA BREGU21:1923:19 
13:2915:1416:59VUČETINEC21:1623:16 
13:3115:1617:01PLEŠKOVEC21:1423:14 
13:3219:1717:02DRAGOSLAVEC21:1323:13 
13:3415:1917:04VUKANOVEC21:1123:11 
13:3615:2117:06PREKOPA21:0923:09 
13:4115:2617:11ŽELEZNA GORA21:0423:04 
13:4515:3017:15ŠTRIGOVA OSNOVNA ŠKOLA

(URBANOVO STATION)

21:0023:00 
13:5015:3517:20ŠTRIGOVA STANICA CENTAR21:0523:05